• מוצרים ומכשור

  אחנו תמיד מציעים פיתרונות יעילים!

  קראו עוד
 • טיפול בכאב

  רופא שלנו ימליץ על שיטת הטיפול
  הטובה עבור מקרה שלכם ספציפי.

  קראו עוד
 • מרפאת פצעים ניידת

  הזמן הוא קריטי!
  אל תאבדו אותו בתור.

  קראו עוד
 • טיפול בהזעת יתר

  פיתרון סופי לבעיית הזעת יתר שיאפשר
  לכם להפסיק להזיע ולהתחיל לחיות!

  קראו עוד
 • טיפולים אסתטיים רפואיים

  נשמח להמליץ על צורת הטיפול
  וסוג החומר הטובים עבורכם!

  קראו עוד

אז מה זה בוטוקס והאים הוא מסיר קמטים?

בוטוקס – היא תרופה מיוצרת על ידי החברה האמריקנית "אלרגן". חומר זה מיוצר במפעל אחד בלבד , אשר ממוקם בווסטפורט, אירלנד.

בוטוקס – הוא רעלן עצבי מטוהר מסוג A. התכונות מיוחדות של החומר הזה התגלה אוד בשנת 1970 על ידי רופא העיניים אמריקאי שגילה כי בוטוקס יכול להרפות את השרירים. זמן קצר לאחר גילוי זה התעניינו הקוסמטיקאים בבוטוקס והבינו כי התכונות הייחודיות האלה יאפשרו להילחם בקמטי הבעה. מאז, הבוטוקס הפך לאחת מהתרופות החשובות ביותר בעולם נגד סימנים מוקדמים של הזדקנות העור.

זריקות בוטוקס נעשות ישירות אל תוך השריר ההיפראקטיבי וגורמת להרפייתו.השפעה כזאת מתקבלת משום שבוטוקס חוסם את הגירוי העצבי הגורם להתכווצות של שריר. במילים אחרות ניתן לומר כי בוטוקס – תרופה שמשתקת את השרירים, ובכך מחליקה קמטי הבעה.

שימוש בבוטוקס נותן אפשרות להתגבר על קמטים במצח, קמטים סביב עיניים, קמטים בצוואר, להרים גבות ועוד. נוסף לכך בוטוקס אפקטיבי במיוחד לטיפול בהזעת יתר, מיגרנה וספסטיות לאחר אירוע מוחי.

בוטוקס אוניברסאלי במיוחד ומתאים לשימוש בגילאים בין 18 ל-65. ברפואה אסטטית הגיל הממוצע להתחלת הטיפולים הוא 30. זאת משום שדווקא בגיל הזה עור מתחיל לאבד גמישות וקמטים מתחילים להופיע פה ושם. עם זאת, לא מעט מקרים דורשים התערבות מוקדמת יותר, אז הכי טוב זה להתייעץ עם רופא.

חשוב להגיד כמה מילים בנושא בטיחות של בוטוקס. חלק ממטופלים דואגים כי בוטוקס, לדעתם, מרעיל את הגוף. ויש כאלה שאומרים כי בוטוקס יכול לשבש את מערכת העצבים. כל זה לא נכון. בוטוקס – זאת תרופה ומלכתחילה הוא אושר לשימוש נגד מחלות נוירולוגיות. כעת לתרופה זו יש שימושים נוספים, בינם טיפולים אסטטיים, טיפול בשבץ מוחין, טיפול במיגרנה, טיפול בהזעת יתר ועוד.

זריקות לא גורמות לניוון שרירים. קולטנים עצביים נחסמים רק לפרק זמן מסוים וברמה הנדרשת. הודות להרפיית שרירים מתמשכת אנחנו מקבלים העלמת קמטי הבעה.

הטיפול מתבצע בכורסת טיפולים בתנוחה נוחה. לאחר חיטוי של העור חומר מוזרק באמצעות מחט דקה. ההליך הזריקות בדרך כלל מתמשך כ- 5 דקות. בסוף התהליך צריך להרגיע את מקומות הזריקה עם קרח במשך 10 – 15 דקות.

זריקות בוטוקס אינן כואבות כלל, וניתן להשוות אותן לעקיצת יתוש. במידה וגם זה מפריע, אפשר לבצע הרדמה מקומית עם משחה המיועדת לכך. (ממצעים אומרים כי 2% מהאנשים אינם מרגישים זריקות בוטוקס כלל).

מייד לאחר הטיפול יש תחושת כבדות ועייפות של השרירים במקומות הזריקה, אך התחושה הזאת נעלמת די מהר.

השפעת הטיפול תראה תוך 2 עד 5 ימים. התוצאה הרצויה והיציבה מתקבלת תוך 10 עד 14 ימים ונשמרת בין 4 ל-6 חודשים.

לבוטוקס כמעת אין תופעות לוואי אך בכל זאת כדאי להתייעץ עם רופא לפני הטיפול.

חשוב לזכור כי אין לשתות אלכוהול 24 שעות לפני הטיפול משום שזה מגביר סיכוי לשטפי דם במקומות הזריקה.

ביום שלאחר הטיפול צריך להימנע מכל פעולה שתעלה לחץ דם (כלומר יש סיבה לתכנן יום מנוחה ללא בישולים וניקיון בית). ביום זה חשוב להפעיל שרירים במקומות הזריקה על מנת לקבל ספיגה אחידה של החומר.

צריך להימנע מאלכוהול וחימום כלשהו (אמבטיה חמה או סאונה) של מקומות הזריקה ממשך 10 ימים לאחר הטיפול.

כבר יותר מ-35 שנה בוטוקס מאושר במדינות רבות לשימוש רפואי. תמיד תנצלו הזדמנות לקבל טיפול אצל רופא מנוסה כדי להימנע מתופעות לוואי כלשהן ולקבל תוצאה מושלמת.

תמיד תזכרו כי רק רופא מורשה לטיפול בבוטוקס רשאי לבצע טיפול מסוג זה ורק רופא מנוסה יכול להבטיח תוצאה רצויה עבורכם.

תחשבו פעמיים לפני הטיפול. תמיד תבחרו ברופא מנוסה ועל תפלו במלכודת "טיפול ב-200 ₪" טיפול כזה מבוצע עם חומר מדולל במים והשפעת הטיפול תפוג תוך שבוע ימים.

אנחנו ב-LifePatent מאחלים לך להישאר יפה! יעוץ חינם עלינו!

24/12/2012

נכתב עלידי LifePatent