• מוצרים ומכשור

  אחנו תמיד מציעים פיתרונות יעילים!

  קראו עוד
 • טיפול בכאב

  רופא שלנו ימליץ על שיטת הטיפול
  הטובה עבור מקרה שלכם ספציפי.

  קראו עוד
 • מרפאת פצעים ניידת

  הזמן הוא קריטי!
  אל תאבדו אותו בתור.

  קראו עוד
 • טיפול בהזעת יתר

  פיתרון סופי לבעיית הזעת יתר שיאפשר
  לכם להפסיק להזיע ולהתחיל לחיות!

  קראו עוד
 • טיפולים אסתטיים רפואיים

  נשמח להמליץ על צורת הטיפול
  וסוג החומר הטובים עבורכם!

  קראו עוד

מה זה הזעת יתר ומה הטיפול היעיל בה?

לא מכובד להזיע בחברה. הזעה מוגברת לא מכובדת כפליים. כפות ידיים, בית השחי וכפות רגליים רטובים… בעיית הזעת יתר גורמת מאה בעיות נוספות. אי נעימות בלחיצת יד, חוסרי ביטחון ביחסים אינטימיים ופחד להרים יד בקיץ. אלף הגבלות בבחירת מקצוע. בסופו של דבר הזעה מוגברת תוביל לנוירוזה ולדיכאון.

כל רופא יודע כי תופעת הזעה היא טבעית לחלוטין ואפילו חיונית לגוף האדם. בלעדיה גוף אינו יכול להיפתר מפסולת המטבוליזם ואינו יכול לשמור על טמפרטורה קבועה. וזה בסדר כשאנחנו נרטבים בחדר כושר או בסאונה. מצד שני להזיע כל הזמן, לנגב ידיים, ולהחליף גרביים שלוש פעמים ביום ולהרגיש מבט של מישהו שמופנה לכתם בבית השחי – זה לא בסדר ולא טבעי לגמרי!

מאה שנות בדידות

להגיד שאנשים עם הזעה מוגברת מרגישים לא נעים – זה כמו לא להגיד כלום. כמה הגבלות והזדמנויות שירדו לטמיון! כמה פעמים ויתרתם על הזדמנות לעמוד מול קהל? כמה פעמים "לא הסתדר" לכם עם מישהו/מישהי בגלל זה? מקבלים בושם במתנה בכל חג מהחברים המנומסים שלכם? אפשר לשכוח מלהיות רופא שיניים, מהנדס, אמן או מעצב.

אחד הלקוחות אמר פעם: " אתם יודעים, אף אחד לא חושב על זה, עד שלא מתחיל להרגיש על גבו את כל "היופי של החיים הרטובים". הזעת יתר – זה מה שלא לא נהוג לדבר עליו, להראות – זה בכלל בושה. אתה כל הזמן מסתיר את כפות הידיים ומנגב אותן עם משהו כך שלא יראו. הכי גרוע – זה לחיצת יד. לפעמים אתה לא מעיז להסתכל בעיניים למי שאתה לוחץ את היד. וכל פעם אתה יודע כי אתה הולך ללחוץ למישהו יד אתה מתחיל להזיע עוד יותר. בקיץ 24 שעות ביממה אתה כאילו הרגע יצאת מחדר כושר, מרגיש כמו דג – רטוב, קר, מסריח וחסר עונים. הזעת יתר הרעילה לי את החיים."

מי יציל?

אנשים מתוסכלים נרשמים לביקורים אצל אנדוקרינולוג, נוירולוג, רופא עור או פסיכולוג.

רופא עור ימליץ על דאודורנט, אמבטיית סרפד, המרווה או קליפת אלון. נוירולוג יציע תרופה מרגיעה, מנוחה וויטמינים. פסיכולוג לאחר סדרה אינסופית של פגישות יציע איזה כדור הרגעה. בעיה שזה חסר משמעות כשמדובר בהזעה יתר ממוקדת. ואם תשאלו אותם את השאלה: "זה 100 אחוז יפתור את הבעיה?" כולם יגידו לא!

אז מה הפתרון?

נכון להיום קיימות שתי שיטות טיפול בהזעה יתר ממוקדת, ניתוח או הזרקת בוטוקס/דיספורט. לפי שתי השיטות טיפול יוענק לאזור הבעייתי ולא לכל הגוף. שני סוגי טיפולים אלה מבוצעים רק על ידי מומחים עם ידע וניסיון נדרש. שתיהן מוכרות ומומלצות על ידי מערכת הבריאות בישראל. עם זאת יש שוני מהותי בין שתי השיטות.

ניתוח נגד הזעת יתר הוא ניתוח לכל דבר. קודם כל רופא יוודא שאתם "תשרדו" ניתוח כלומר תדרשו לעבור 7 בדיקות. טיפול מבוצע עם הרדמה. מצידו הימני של הגוף במקום אחד מכניס הרופא מצלמה מתחת לעור (מצלמה עוזרת למצאו סיב עצב שאחראי על הזעה במקום בעיתי ) ובשני מקומות שונים מכניסים כלים מיוחדים שאיתם שורפים סיב עצב בעזרת מתח חשמלי גבוה. לאחר התאוששות קצרה של 3 – 4 ימים חוזרים על כל התהליך אך הפעם בצידו השמאלי של הגוף. כעבור מספר חודשים 3 אנשים מתוך 10 יקבלו הזעה מפצה (אזור אחר בגוף יתחיל להזיע בדיוק כמו האזור שטופל), במקרה זה אותם 3 אנשים יכולים לעבור את כל התהליך מהתחלה.

טיפול בוטוקס בהזעת יתר הרבה יותר פשוט. לאחר בדיקת כשירות לטיפול שמורכבת ממספר שאלות, רופא מומחה יכין תוך 15 דקות את אזורי הטיפול ויבצע סדרה של זריקות. לבסוף על מנת להיפתר מנפיחות ודימום קל במקומות הזריקה במשך כ – 10 דקות נוספות תתבקשו לשים קרח באזור הטיפול. בטיפול מסוג זה לא נרשמת הזעה מפצה כי בניגוד לניתוח שיטה זו מורידה את עוצמת ההזעה לרמה הטבעית ולא מחסלת אותה לגמרי.

חיים חדשים

כל אחד מרגיש אחרת אחרי הטיפול בהזעת יתר, אך כולם אומרים אותו משפט: "חבל שלא עשיתי את זה לפני"

אנחנו ב – LifePatent מאחלים לכולם להיות בריאים!

24/12/2012

נכתב עלידי LifePatent