• מוצרים ומכשור

  אחנו תמיד מציעים פיתרונות יעילים!

  קראו עוד
 • טיפול בכאב

  רופא שלנו ימליץ על שיטת הטיפול
  הטובה עבור מקרה שלכם ספציפי.

  קראו עוד
 • מרפאת פצעים ניידת

  הזמן הוא קריטי!
  אל תאבדו אותו בתור.

  קראו עוד
 • טיפול בהזעת יתר

  פיתרון סופי לבעיית הזעת יתר שיאפשר
  לכם להפסיק להזיע ולהתחיל לחיות!

  קראו עוד
 • טיפולים אסתטיים רפואיים

  נשמח להמליץ על צורת הטיפול
  וסוג החומר הטובים עבורכם!

  קראו עוד

טיפולים אסתטיים רפואיים:

קיימות אינספור שיטות שמירה על עור הפנים והצוואר אך כולן נותנות פיתרון רק לתופעות שמסביב. שורש הבעיה הוא פעילות יתר של שרירי הבעה. בוטוקס מרפה את השרירים האחראים על היווצרות קמטים, קפלי עור ואסימטריה בפנים כלומר רק טיפול בוטוקס פונה אל שורש בעיית הזדקנות מוקדמת של עור הפנים והצוואר ונותן פיתרון כולל ולא "סתימות זמניות".

קמטים באזור הפנים מופיעים עם הזמן וגורמים לנו להראות מבוגרים יותר ממה שאנחנו מרגישים. אם אחת החברות שלכם, לפתע, מתחילה להראות צעירה יותר ומספרת לכולם כי משחות מאצות ים ומצמחי נס טיבטיים עזרו לה – היא פשוט לא מספרת את הכול. היום יש שיטה אפקטיבית אחת בלבד לקבל פנים צעירות ללא ניתוח תוך זמן קצר ובמחיר אטרקטיבי – שמה בוטוקס.
בוטוקס (בוטולינום טוקסין) מאושר רשמית לטיפולים קוסמטיים לצורך החלקת קמטי הבעה באזור הפנים. ב-2011 בוצעו 20,000 טיפולי בוטוקס בארץ ובכלל מדובר בחומר שנמצא בשימוש רפואי יותר מ-20 שנים. יתרונות של טיפולי בוטוקס הם מהירות, אפקטיביות, אטרקטיביות של המחיר ורמת ביטחון גבוהה במיוחד. אצלנו ב- LifePatent נצבר ניסיון רב והודות לכך כל טיפול, אפילו הכי מסובך מבחינה רפואית, יראה לכם כמספר זריקות שכואבות לא יותר מעקיצת יתוש.
אנחנו הולכים לחדרי כושר ובקפידה בוחרים בגדים כי ברור לכולנו שהופעה אומרת המון עלינו מבחינה אישית ומקצועית. טיפוח אישי באופן כללי וטיפול בוטוקס בפרט נותן הזדמנות ייחודית "לצבור עוד נקודות" ולתת חיזוק של ממש לביטחון העצמי.

קמטים במצח

קמטים באזור המצח מופיעים בין הראשונים אצל האדם ועם השנים הופכים לפסים ארוכים ועמוקים במיוחד. בניגוד לקמטים סביב העיניים כשה להסתיר קמטים במצח, בשלב מסויים גם איפור מפסיק לתת תוצאות רצויות ובמראה אנחנו מתחילים לראות רק אותם.
למרות עומקם וגודלם של קמטים אלה טיפול בהם אחד הפשוטים, הקצרים והאפקטיביים בין כל הסוגים של טיפולי בוטוקס. תוצאות של טיפול זה הן מיידיות ויציבות במיוחד. מומחי LifePatent ידאגו שתוך מספר דקות תקבלו מצח צעיר, חלק וטבעי.

קמטים סביב עיניים

לא במקרה נאמר – "העיניים הן החלון לנשמתנו", אך הן יכולות לבגוד בנו. קמטים סביב עיניים נותנים מראה עייף או עצוב לפנים גם אם אתם לא מרגישים כך. יותר מזה קמטים יכולים להתעות לגבי גילכם האמיתי. אם קיימים לכם קמטים במצח, קמטי צחוק, קמטי זעף, "שקיות" או עיגולים שחורים מתחת לעיניים מומחי LifePatent יעזרו לכם להיפטר מהבעיה.

הרמת גבות

קורקצית גבות אחד הטיפולים המבוקשים שיכול לשנות בצורה מכרעת את הפנים. עבור כל אדם טיפול יהיה שונה מבחינת מקומות זריקה וכמות החומר. רופא מנוסה יכול לקבל צורה מבוקשת של גבה ולמנוע אסימטריות בפנים. מומחי LifePatent יתכננו יחד איתכם את צורת הגבות הטובה עבורכם. חשוב כאן לציין, כי בניגוד לניתוח טיפול בוטוקס נותן אפשרות לשנות את צורת הגבה לאחר הטיפול לכן סיכוי שתקבלו גבות מושלמות כאן הוא 100%.

קמטים בצוואר

עור הצוואר שונה מעור בפנים, הוא דק יותר, יבש יותר ויכולת ההתחדשות שלו נמוכה בהרבה. ככל עור הצוואר נהייה פחות צעיר גדל חשק לא לחשוף אותו לכן חשוב לשמור עליו לא פחות מעור הפנים.
נשים רבות לא מרוצות ממראה הצוואר שלהן. קמטים, כפלי עור, טשטוש קו הלסת; כל זה נגרם על ידי פעילות יתר של שרירי הצוואר. בוטוקס מרפה את השרירים "הבעייתיים" ונותן הזדמנות ליהנות מעור צוואר בריא וצעיר ללא ניתוח, ללא כאבים וללא תופעות לוואי. מומחי LifePatent , לאחר מיקוד שרירים בעלי פעילות יתר, ישמחו להציע לכם שיטת טיפול המושלמת עבורכם.

טיפולי מילוי על ידי חומצה היאלורונית

חומרי מילוי קמטים על בסיס חומצה היאלורונית מיועדים לתיקון קמטים קלים עד עמוקים, תיקון שקעים ואי סימטריות, הקניית נפח לאזורים שונים בפנים, תיקון ליפואטרופיות, מילוי צלקות אקנה ועוד. טיפולים אלה מתבצעים באזורים שלא ניתן להשתמש בהם בבוטוקס.

טיפולי מילוי המוצעים אצלנו

אנחנו ב-LifePatent מציעים לכם את כל מגוון טיפולי מילוי קמטים ועיבוי שפתיים שקיים היום בשוק.

צרו איתנו קשר עוד היום על מנת לקבל הצעה שאין לה מתחרים!

24/12/2012

נכתב עלידי LifePatent