• מוצרים ומכשור

  אחנו תמיד מציעים פיתרונות יעילים!

  קראו עוד
 • טיפול בכאב

  רופא שלנו ימליץ על שיטת הטיפול
  הטובה עבור מקרה שלכם ספציפי.

  קראו עוד
 • מרפאת פצעים ניידת

  הזמן הוא קריטי!
  אל תאבדו אותו בתור.

  קראו עוד
 • טיפול בהזעת יתר

  פיתרון סופי לבעיית הזעת יתר שיאפשר
  לכם להפסיק להזיע ולהתחיל לחיות!

  קראו עוד
 • טיפולים אסתטיים רפואיים

  נשמח להמליץ על צורת הטיפול
  וסוג החומר הטובים עבורכם!

  קראו עוד

טיפול בהזעת יתר:

היום מוצעות המון שיטות שונות לטיפול בהזעת יתר. כול השיטות בעלות מחנה משותף – הן מטפלות אך ורק בתופעות של הזעה. הבעיה היא היפראקטיביות של בלוטות זיעה. בוטוקס הוא הטיפול היחיד (מלבד ניתוח) שמוריד את רמת האקטיביות של הבלוטות לרמה הטבעית שלהן ונותן פיתרון כולל, מהיר ומתמשך לכול התופעות השליליות.

מה היא הזעת יתר?

הזעה מוגברת (היפרהידרוזיס) – היפראקטיביות של בלוטות זיעה. ל-210 אלף גברים ונשים בישראל היא גורמת להחליף בגדים מספר פעמים ביום, משפיעה על החיים האישיים ומורידה ביטחון עצמי. LifePatent מציעה פיתרון סופי לבעיית הזעת יתר שיאפשר לכם להפסיק להזיע ולהתחיל לחיות.

למי זה מומלץ?

הרבה פעמים אנחנו מייחסים את ההזעה המוגברת למזג האוויר החם במדינה אך חשוב להבין שלמרות החום לא צריכה להיות הפרעה בתפקוד היומיומי. אם יותר מדי פעמים התביישתם ללחוץ יד למישהו בגלל הזיעה או אם כל פעם אתם נאלצים לבדוק שלא נרטבה החולצה עליכם לחשוב על טיפול בהזעה מוגברת ולהיפטר מהבעיה אחת ולתמיד.

איך מתבצע הטיפול?

טיפול בוטוקס בהזעת יתר לא כואב ולא מחייב אשפוז כמו טיפול ניתוחי. טיפול מתמשך כ-40 דקות בממוצע. הטיפול הוא אחד השמחים כי עשוי להיות מדגדג מאוד. LifePatent מתמחה במתן טיפולים בהזעת יתר. יש לנו ניסיון בהתמודדות עם הזעת יתר באזורים השכיחים ביותר כמו בית השחי, כפות הידיים והמצח וכך גם באזורים יותר מסובכים כמו השפה העליונה, הלחיים, הרגליים וגם הזעה מפצה שתופיע כתופעת לוואי עקב טיפול ניתוחי בהזעת יתר (ETS).

תופעות לוואי

אין תופעות לוואי, התוצאה היא מיידית וכל זה במחירים אטרקטיביים במיוחד.

צרו איתנו קשר עוד היום על מנת לקבל הצעה שאין לה מתחרים!

24/12/2012

נכתב עלידי LifePatent