• מוצרים ומכשור

  אחנו תמיד מציעים פיתרונות יעילים!

  קראו עוד
 • טיפול בכאב

  רופא שלנו ימליץ על שיטת הטיפול
  הטובה עבור מקרה שלכם ספציפי.

  קראו עוד
 • מרפאת פצעים ניידת

  הזמן הוא קריטי!
  אל תאבדו אותו בתור.

  קראו עוד
 • טיפול בהזעת יתר

  פיתרון סופי לבעיית הזעת יתר שיאפשר
  לכם להפסיק להזיע ולהתחיל לחיות!

  קראו עוד
 • טיפולים אסתטיים רפואיים

  נשמח להמליץ על צורת הטיפול
  וסוג החומר הטובים עבורכם!

  קראו עוד

טיפול בכאב:

הכאב העצבי לסוגיו, לרוע המזל, אינו נדיר והוא כרוך בסבל ניכר ובפגיעה קשה באיכות חיים של אנשים רבים. עם זאת אנחנו חיים במאה ה-21 והיום כאב אינו חייב להיות חלק מהחיים. בכל כאב כרוני ניתן וחשוב לטפל.

רבים לא מודעים לכך כי זריקות בוטוקס יעילות לא רק לטיפול בקמטים אלא גם לטיפול בכאב כרוני. גם כאן הכול בנוי על התכונה המרכזית של בוטוקס לרפה שריר ספציפי.

איך מתבצע הטיפול?

אם מדובר בטיפולים אסתטיים או בטיפול בכאב כרוני, היתרון הבולט ביותר של זריקת בוטוקס היא יכולת השפעה על איזור ספציפי בלבד. היום בוטוקס מאפשר לשפר פלאים את איכות החיים של אותם אנשים אשר סובלים מכאבים עזים על רקע עצבי. החלק החשוב ביותר בטיפולים מסוג זה הוא לא זריקה עצמה אלא הכנה ומיקוד מקור הכאב (שריר ספציפי או קבוצת שרירים). לאחר מיקוד רופא מבצע סידרה של זריקות עד לקבלת רמת התקבצות מאוזנת של אותו שריר או קבוצת שרירים.

למי זה מתאים?

טיפול בוטוקס בכאב כרוני אוניברסאלי במיוחד ונותן פתרון יעיל במקרים רבים מאוד. הטיפול עצמן מורכב ממספר זריקות ונמצא כיעיל לטיפול בספסטיות לאחר אירוע מוחי או טיפול מכאב ראש כרוני (מיגרנה) ומאושר לכך על ידי FDA ב-2010.
אם אתם סובלים מכאב מתמיד ואיכות החיים שלכם נפגעת מכך כל יום פנו אלינו לקבלת יעוץ חינם. רופא LifePatent, לאחר אבחון של סוג הכאב ומיקוד מדויק, ימליץ על שיטת הטיפול הטובה עבור מקרה שלכם ספציפי.

תופעות לוואי

תופעות לוואי קלות ונדירות במיוחד שבדרך כלל מסתכמות בדימום קל במקומות הזריקה. יחד עם זאת כל מקרה אבחן לעומק על ידי רופא LifePatent ואתם תקבלו הסבר מקצועי ומדויק על כל יתרון או סיכון במקרה שלכם.

טיפולים מוצעים אצלנו

אנחנו ב-LifePatent מציעים לכם שני סוגים עיקריים של טיפולי בוטוקס בכאב כרוני:

צרו איתנו קשר עוד היום על מנת לקבל הצעה שאין לה מתחרים!

24/12/2012

נכתב עלידי LifePatent