• מוצרים ומכשור

  אחנו תמיד מציעים פיתרונות יעילים!

  קראו עוד
 • טיפול בכאב

  רופא שלנו ימליץ על שיטת הטיפול
  הטובה עבור מקרה שלכם ספציפי.

  קראו עוד
 • מרפאת פצעים ניידת

  הזמן הוא קריטי!
  אל תאבדו אותו בתור.

  קראו עוד
 • טיפול בהזעת יתר

  פיתרון סופי לבעיית הזעת יתר שיאפשר
  לכם להפסיק להזיע ולהתחיל לחיות!

  קראו עוד
 • טיפולים אסתטיים רפואיים

  נשמח להמליץ על צורת הטיפול
  וסוג החומר הטובים עבורכם!

  קראו עוד

טיפול בספסטיות:

טיפול נכון בספסטיות תמיד מורכב מפיזיותרפיה, משימוש בסדים, בתרופות סיסטמיות ומניתוחים. בוטוקס הוא רק לבנה אחת ב"מגדל ההחלמה" אך ללא אותה לבנה כל המגדל עלול להתמוטט.

כ-15000 ישראלים לוקים בשבץ מוחי. 30% מתוכם סובלים מקושי ניכר בתנועה ונכות פיזית.
שיתוק מוחי גורם לשרירי הגפה להתכווץ בצורה לא רצונית, עקב כך קיימים קושי בביצוע תנועות פיזיולוגיות, כאבים וכל זה מוביל לנכות. אצל מרבית האנשים שעברו אירוע מוחי משימות יומיומיות כמו להתלבש או להכין ארוכה הפכו ליבלתי אפשריות.
קיימות שיטות רבות לטיפול בספסטיות אך בקרב מומחים טיפולי בוטוקס נחשבים ליעילים במיוחד. בשנים האחרונות גובר שימוש בטיפול בוטוקס מאחר והוכיח שיפור משמעותי במדדים של מגבלות התנועה, בתפקוד הגפה ובכאב.

טיפול בספסטיות עם בוטוקס

זריקות בוטוקס נועדו להפחתת ספסטיות בגפה והכאבים שנגרמים מכך. הזרקה מתבצעת בשריר שמגלה רמה גבוהה של ספסטיות וכך גם זריקות מתבצעות בשרירים סמוכים להיווצרות טונוס יעיל. גפה פחות ספסטית מאפשרה לבצע מתיחות ולהגיע לטווחי תנועה גדולים יותר, קל יותר לבצעה תנועות יעילות ולשמור על יכולות פיזיולוגיות של היד. כל זה נותן אפשרות לבצעה טיפולים נוספים במסגרת פיזיותרפיה ובכך למקסם את קצב ההחלמה.
חשוב לציין כי טיפול משפר את המראה הקוסמטי של הגפה ומעלה בהרבה את הביטחון העצמי של המטופל.
טיפול בוטוקס לאחר אירוע מוחי אפקטיבי במשך מספר חודשים. תוך זמן זה חוזרות יכולות מוטוריות של הגפה ובהרבה מהמקרים לא נדרש טיפול נוסף.
טיפול עצמו כמו מינון של כמות החומר חייב להתבצע על ידי רופא מנוסה. הטיפול נמצא בשימוש נרחב בכל העולם ומערכת הבריאות הישראלית מעודדת את טיפולי הבוטוקס ומסבסדת אותם בחלק מהמקרים.

תופעות לוואי

תופעות לוואי קלות ונדירות במיוחד שבדרך כלל מסתכמות בדימום קל במקומות הזריקה.

צרו איתנו קשר עוד היום על מנת לקבל הצעה שאין לה מתחרים!

24/12/2012

נכתב עלידי LifePatent