• מוצרים ומכשור

  אחנו תמיד מציעים פיתרונות יעילים!

  קראו עוד
 • טיפול בכאב

  רופא שלנו ימליץ על שיטת הטיפול
  הטובה עבור מקרה שלכם ספציפי.

  קראו עוד
 • מרפאת פצעים ניידת

  הזמן הוא קריטי!
  אל תאבדו אותו בתור.

  קראו עוד
 • טיפול בהזעת יתר

  פיתרון סופי לבעיית הזעת יתר שיאפשר
  לכם להפסיק להזיע ולהתחיל לחיות!

  קראו עוד
 • טיפולים אסתטיים רפואיים

  נשמח להמליץ על צורת הטיפול
  וסוג החומר הטובים עבורכם!

  קראו עוד

מילוי קמטים:

קוסמטיקאים רבים מציעים שיטות שונות לטיפול בבעית הזדקנות העור. לצערינו כל שיטות אלו, גם פשוטות כמו קרם לחות וגם מורכבות כמו פילינג עמוק, אינן מצליחות לחדור לשורש הבעייה. הזדקנות מוקדמת של עור הגוף היא תוצאה של שיבושים בהספקת חומצה היאלורונית שאחראית על הענקת לחות, נפח, חוזק וגמישות לעור.החומצה הזאת כל הזמן מופקת על ידי גוף האדם אך לא תמיד נמצאת באזורים הנכונים. מטרת הטיפול להביא אותה למקומות הנכונים וכמויות הנכונות.

מה זה מילוי קמטים?

"מילוי קמטים" זה טיפול לא ניתוחי להחלקת עור הפנים. ככל שאנו מתבגרים עור מאבד יכולת התחדשות ואלסטיות וכעקרון לאחר גיל ההתבגרות אנחנו מתחילים להזדקן. תהליך זה ברובו מושפע מגנים אך עישון, תזונה לא נכונה וחשיפה לשמש מאיצים אותו בצורה דרמתית.
"מילוי קמטים" הוא הזרקה מבוקרת של חומצה היאלורונית בתוך עור או שפתיים. טיפול זה מסוגל לבלום או אפילו להפוך את תהליך ההזדקנות על ידי שחזור נפח ואלסטיות במקומות הזריקה. טיפול אחד קצר נותן "ניפוח קל" ומעלה גמישות במקומות הזריקה לכן עור מייד נראה חלק וצעיר יותר. תוצאת הטיפול יציבה, נשארת זמן ממושך ותמיד ניתנת לשיפור או לקורקציה.

למי זה מומלץ?

אם אתם מרגישים לא נוח ומצב עור הפנים שלכם לא משקף "את מי שאתם באמת", אתם יכולים להרוויח מטיפול החלקת קמטים. חומצה היאלורונית מתאימה כמעת לכל אזור בעור הפנים ונותנת אפשרות להתמודד עם המון בעיות. אנחנו ב-LifePatent נשמח להמליץ על צורת הטיפול וסוג החומר הטובים עבורכם. טיפול זה מאפשר להיפטר מקמטים מסביב לשפתיים, להגדיל או לשנות את צורת השפתיים, לשנות את צורת הסנטר, למלה לחיים ולהחיות את עור המחשוף, הידיים והצוואר.

איך מתבצע הטיפול?

לפני ביצוע הטיפול רופא LifePatent יבצע אבחון וימליץ על טיפול שיביא את התוצאה הרצויה עבורכם. הטיפול נמשך כ-30 דקות כאשר כמויות קטנות של חומר מוזרקות בעזרת מחט דקה במיוחד. התוצאה תתקבל מייד או זמן קצר לאחר הטיפול ותשמר כ-12 חודשים בממוצע.

תופעות לוואי

מדובר בחומצה טבעית שמופקת על ידי גוף האדם על בסיס יומי לכן תופעות לוואי נדירות במיוחד וזניחות.

צרו איתנו קשר עוד היום על מנת לקבל הצעה שאין לה מתחרים!

24/12/2012

נכתב עלידי LifePatent