• מוצרים ומכשור

  אחנו תמיד מציעים פיתרונות יעילים!

  קראו עוד
 • טיפול בכאב

  רופא שלנו ימליץ על שיטת הטיפול
  הטובה עבור מקרה שלכם ספציפי.

  קראו עוד
 • מרפאת פצעים ניידת

  הזמן הוא קריטי!
  אל תאבדו אותו בתור.

  קראו עוד
 • טיפול בהזעת יתר

  פיתרון סופי לבעיית הזעת יתר שיאפשר
  לכם להפסיק להזיע ולהתחיל לחיות!

  קראו עוד
 • טיפולים אסתטיים רפואיים

  נשמח להמליץ על צורת הטיפול
  וסוג החומר הטובים עבורכם!

  קראו עוד

מרפאת פצעים ניידת:

למרות הדעה המקובלת בציבור, תנאים אופטימאליים להחלמת פצע קשה ריפוי נותן דווקא טיפול בקהילה ללא אשפוז כלשהו. ביקור בית מונע את סכנת החשיפה למחלות זיהומיות כמו כן מאפשר טיפול רגוע בסביבה הטבעית, חוסך בסטרס ובטלטול הכרוך בנסיעה לביקור במרפאה.

פצעים כרוניים

ההבדל בין פצע רגיל לפצע קשה ריפוי כרוני הוא מהותי .פצעים רגילים מופיעים באנשים בריאים בדרך כלל ומתרפאים לבד דרך סגירה ראשונית או ע"י סגירה משנית. לעומת זאת, פצע כרוני הינו פצע אשר החלמתו או סגירתו נמנעת מסיבות פתולוגיות שונות.
דוגמאות לפצעים קשי ריפוי :

● פצע לחץ
● פצע לאחר ניתוח
● פצע על רקע סוכרת
● אי ספיקה ורידית ועורקית

ריפוי פצעים כרוניים והתגברות על ההשלכות המרחיקות לכת של פצעים אלו מהווים אתגר קשה גם עבור צוות רפואי וגם עבור מטופלים עצמם.

טיפול במרפאות פצעים נייחות / מסורתיות

פצעים כרוניים בגלל מספר סיבות לא נתפסים "כלהיט" לא רק עבור מטופלים אלא גם עבור סגל רפואי. בהרבה מהמקרים בגלל חוסר אמונה, חוסר סנכרון או חוסר ידע מקצועי גופים רופאים מפילים אחראיות על מישהו אחר. עכב כך מצב הפצע מחמיר ועלויות הריפוי מתנפחות.
פצעים כרוניים הינם אחת הבעיות הקשות של מערכת הבריאות בארץ. בכל שנה סובלים כ-250,000 ישראלים מפצעים כרוניים, הנגרמים כתוצאה מסוכרת , מחלות כלי דם פריפריים, אי ספיקה ורידית וסיבוכים שלאחר ניתוח.
אנשים שזקוקים לטיפול נאלצים לעבור אבחון הדרגתי. כל פעם זה מחייב להמתין בתורים ולצאת מהבית כשלא תמיד היציאה אפשרית. מומחים שונים מחליטים על הטיפול במקומות ובזמנים שונים ובכך רמת הסנכרון של הצוות המטפל שואפת לאפס. חוץ מזה מרפאות פצעים פתוחות מספר שעות בודדות ביום אחד בשבוע כשברוב המקרים טיפול חייב להתבצע מידי יום.
כשלא קיימת אסטרטגיה מבוססת וברורה תהליך הריפוי הופך למסובך ולא יעיל . תוצאה של גישה כזאת נראת בסטטיסטיקה כואבת של מרפאות פצעים נייחות / מסורתיות : כ-1000 כריתות גפיים בשנה מתבצעות בארץ עקב פצעים כרוניים שהסתבכו.

מרפאת פצעים ניידת

התנסות רבה וידע צבור בתחום ריפוי פצעים כרוניים של מומחי LifePatent מאפשרים לבנות תוכנית ריפוי ייחודית ואפקטיבית עבור כל מקרה בנפרד.
כל תוכנית נשענת על אסטרטגיות מדעיות מודרניות בתחום ריפוי פצעי לחץ, כיבים סוכרתיים וכיבים וורידיים.
תוכנית עבודה ייחודית של צוות מרפאת פצעים ניידת נותנת הזדמנות להחליט על אסטרטגיית טיפול בדיון קבוצתי פתוח. שיטה זו מאפשרת לבחון כל מקרה ממספר זוויות ובכך מעלה אפקטיביות של הטיפול.
כל לקוח מקבל הסבר מדויק וברור ומלווה על ידי הצוות המטפל עד להסגת תוצאות אמיתיות וסגירת פצע.

זמני קבלת טיפול גמישים!
טכניקות מתקדמות!
צוות רפואי איכותי!
ללא תורים!
ללא ביורוקרטיה!
ללא כאב וסבל!

 

אנחנו ב-LifePatent רוצים להחזיר לכם את שלמות איכות החיים. הזמן הוא קריטי! אל תאבדו אותו בתור של מרפאת פצעים.

צרו עימנו קשר עכשיו ואנחנו נדאג להביא שרותי מרפאת פצעים עד הבית שלכם!

24/12/2012

נכתב עלידי LifePatent