• מוצרים ומכשור

  אחנו תמיד מציעים פיתרונות יעילים!

  קראו עוד
 • טיפול בכאב

  רופא שלנו ימליץ על שיטת הטיפול
  הטובה עבור מקרה שלכם ספציפי.

  קראו עוד
 • מרפאת פצעים ניידת

  הזמן הוא קריטי!
  אל תאבדו אותו בתור.

  קראו עוד
 • טיפול בהזעת יתר

  פיתרון סופי לבעיית הזעת יתר שיאפשר
  לכם להפסיק להזיע ולהתחיל לחיות!

  קראו עוד
 • טיפולים אסתטיים רפואיים

  נשמח להמליץ על צורת הטיפול
  וסוג החומר הטובים עבורכם!

  קראו עוד

עיבוי שפתיים:

כל אחת משיטות קורקציית השפתיים מתבססת על חומרים לא טביעים שהשפעתם טרם נחקרה סופית (חלק מהחוקרים טוענים כי חומרים אלה אף מסרטנים). נכון להיום, רק טיפול בעזרת חומצה היאלורונית הוא טיפול טבעי.

מסתבר כ-80% מנשים רוצות ששפתיים שלהן יהיו מלאות וחושניות יותר. לרוע המזל אחרי גיל 20 נפח השפתיים קטן משנה לשנה וצבע שלהן נהייה דליל יותר.
קיימות שיטת קורקציית השפתיים כמו סיליקון ואיפור קבוע אך כולן מתבססות על הכנסת חומרים מלכותיים אל תוך הגוף. כיוון שמדובר בתהליך לא טבעי לגוף אנו מקבלים תופעות לוואי רבות , סיבוכים בזמן הטיפול והכי חשוב את צורת השפתיים הלא טבעית בסוף הטיפול.

חומצה היאלורונית כשיטה לעיבוי שפתיים

LifePatent מציעה טיפול עיבוי שפתיים על ידי חומצה היאלורונית. חומצה זו מופקת על ידי גוף האדם כל הזמן ואחראית על הענקת לחות, נפח, חוזק וגמישות לעור. מטרת הטיפול היא לספק את החומצה בכמות נדרשת למקום הנכון בגוף.
בניגוד לשיטות אחרות שיטה שלנו תמיד משאירה אפשרות של תיקון או שינוי של תוצאת הטיפול, כך התוצאה הסופית תמיד תהייה אופטימאלית עבורכם.

איך מתבצע הטיפול?

אנחנו ב-LifePatent נאזור לכם לקבל שפתיים חושניות, סקסיות וטבעיות שבדיוק מתאימות לצורת הפנים שלכם תוך שעה אחת בלבד וללא כל ניתוח עם זמני החלמה ארוכים. תוצאת הטיפול נשמרת 12 חודשים בממוצע.

תופעות לוואי

טיפול עיבוי שפתיים בעזרת חומצה היאלורונית נותן תוצאה יציבה, מהירה וטבעית לחלוטין ללא תופעות לוואי.

צרו איתנו קשר עוד היום על מנת לקבל הצעה שאין לה מתחרים!

24/12/2012

נכתב עלידי LifePatent